Mikroobide proovide töötlemise intelligentne robot ET-2000 võitis Hiina intelligentse tööstuse innovatsiooni ja ettevõtluse konverentsil silmapaistva projekti kolmanda auhinna

- 2021-06-04-


Novembril peeti Jinanis Hiina aruka tootmise rahvusvahelise tippkohtumise foorum ja Hiina aruka tööstuse innovatsiooni ja ettevõtluse konverents (edaspidi "tippfoorum"), mille teemad olid "Tööstus 4.0" ja "Valmistatud Hiinas 2025". 20. See tippkohtumise foorum on kõrgeima spetsifikatsiooni ja tasemega tipptasemel konverents, kõige mõjukam ja laiaulatuslikum ulatus globaalse robootika ja intelligentse tootmise valdkonnas Hiinas.


Tippkohtumise foorumil toimus ka "Hiina intelligentse tööstuse innovatsiooni ja ettevõtluse konverents". Projekti roadshow korraldamiseks kutsuti 41 uuendusmeelset ja ettevõtlikku meeskonda, sealhulgas Jinan Biotech Co., Ltd. "Biotech Microbial Sample Processing Intelligent Robot ET-2000" projekt pälvis "suurepärase projekti kolmanda auhinna".

Foorum kutsus 12 ekspertiisi ja ärieliiti Hiinast, Saksamaalt, Prantsusmaalt, Ameerika Ühendriikidest ning teistest riikidest ja piirkondadest avaldama 12 aruannet. Hiina inseneriakadeemia akadeemikud Li Deyi ja Wu Hongxin pidasid kohtumisel peaesinejaid. Nad töötasid välja aruka tootmise, mis on sündinud piiriülesest levikust ja piiriülesest innovatsioonist makrotrendidest tipptasemel tehnoloogiateni, tuues nutika tootmiseni uusi ideid ja uusi vaatenurki.