Steriilsed ja flokeerivad tampoonid

Steriilsete ja flokeerivate tampoonide tarnijana on Babiol tugev tehniline jõud, millel on 72 sõltumatut intellektuaalomandi õigust ja 91 CFDA poolt heaks kiidetud meditsiiniseadmete registreerimistunnistust. Ettevõtte tooted hõlmavad peamiselt viiruse proovide võtmist ja kiiret tuvastamist, mikroobide tuvastamise reaktiive, POCT tuvastamise reaktiive, biokeemilisi diagnostilisi reaktiive, diagnostikaseadmeid jne.

Steriilseid ja flokeerivaid tampooni kasutatakse orofaarünksis ja ninaneelus. Ninaneelu proovide võtmist kasutatakse hingamisteede viiruste (nt gripiviirus, SARS-CoV-2 jne) proovide kogumiseks ja seda saab kasutada ka nahapinna proovide võtmiseks. Toode sisaldab tampoonipead ja tampoonipulka. Tampoonipea on valmistatud kunstkiust ja tampoonivars on valmistatud plastvardast.
Hiinas valmistatud kohandatud moodi Steriilsed ja flokeerivad tampoonid saab osta madala või odava hinnaga. Meie tooted on CE-sertifikaadiga. Lisaks on meie tooted vastupidavad ja hõlpsasti hooldatavad. Babio Biotechnology on Hiina kuulsad tootjad ja tarnijad. Pealegi on meil oma kaubamärgid ja toetame ka hulgipakendeid. Kui ma teen tellimuse kohe, kas teil on seda laos? muidugi! Vajadusel ei paku me ainult tasuta näidiseid. Kui ma tahan hulgimüüki, siis millise hinna te mulle annate? Kui teie hulgimüük on suur, saame pakkuda tehasehinda. Olete teretulnud meie tehasesse ostma uusimaid, edasijõudnumaid, allahindlusi ja kvaliteetseid tooteid Steriilsed ja flokeerivad tampoonid. Võite olla kindel, et ostate meilt soodustoodet. Ootame teiega koostööd, kui soovite rohkem teada saada, saate meiega kohe nõu pidada, vastame teile õigeaegselt!