SARS-CoV-2 tuvastuskomplekt

2020. aastal on uudsel koronaviirusel SARS-CoV-2 COVID-19 ülemaailmsel puhangul tugev ülekandevõime, mis põhjustab ühiskonnale suurt kahju. Babio on aktiivselt tegelenud uue koronaviiruse proovide ja reaktsioonide uurimise ja arendamise ning tootmisega. Babio toodetud tooted, sealhulgas tuvastamiskomplekt SARS-CoV-2, on eksporditud 56 riiki üle maailma ning toodete kvaliteeti on tunnustanud erinevate riikide meditsiiniasutused ja laborid, andes oma panuse võitlusse. epideemia vastu.

SARS-CoV-2 tuvastuskomplekti tarnijana toodab Babio SARS-CoV-2 antigeeni kiiret tuvastamise komplekti (kolloidkulla meetod) - SARS-CoV-2 antigeeni tuvastamise komplekti (lateksi immunokromatograafia) - SARS-CoV-2 IgM / IgG testikomplekt (kolloidne kuld) ja muud tooted. Meie SARS-CoV-2 tuvastuskomplekt annab kiireid tulemusi, mille saab minimaalse kvalifikatsiooniga inimene ilma laboriseadmeid kasutamata teha 15–20 minutiga.

Babio on loonud range kvaliteedijuhtimissüsteemi ja läbinud rahvusvahelise kvaliteedisüsteemi ISO9001, ISO13485 sertifikaadi, praeguse rahvusvahelise täiustatud automaatse tootmisseadmega on töökoda kujundatud rangelt kooskõlas standardiga ja jõudnud 10 000 klassi puhastamise standardini. Sõbrad üle kogu maailma võivad olla kindlad, et tellimuse ostmiseks pakume teile kvaliteetset teenust.
Hiinas valmistatud kohandatud moodi SARS-CoV-2 tuvastuskomplekt saab osta madala või odava hinnaga. Meie tooted on CE-sertifikaadiga. Lisaks on meie tooted vastupidavad ja hõlpsasti hooldatavad. Babio Biotechnology on Hiina kuulsad tootjad ja tarnijad. Pealegi on meil oma kaubamärgid ja toetame ka hulgipakendeid. Kui ma teen tellimuse kohe, kas teil on seda laos? muidugi! Vajadusel ei paku me ainult tasuta näidiseid. Kui ma tahan hulgimüüki, siis millise hinna te mulle annate? Kui teie hulgimüük on suur, saame pakkuda tehasehinda. Olete teretulnud meie tehasesse ostma uusimaid, edasijõudnumaid, allahindlusi ja kvaliteetseid tooteid SARS-CoV-2 tuvastuskomplekt. Võite olla kindel, et ostate meilt soodustoodet. Ootame teiega koostööd, kui soovite rohkem teada saada, saate meiega kohe nõu pidada, vastame teile õigeaegselt!