Kolloidne kuldseeria

Jinan Babio Biotechnology Co., Ltd. on kolloidne kuldseeria diagnostikatoodete tootja. 2003. aastal asutatud Babio on kõrgtehnoloogiline ettevõte, mis on spetsialiseerunud in vitro diagnostiliste reaktiivide väljatöötamisele, tootmisele ja müügile. Meie kolloidkullasarja toodete hulka kuuluvad inimese kooriongonadotropiini tuvastamise komplekt, Dengue kiiretestide komplekt, adenoviiruse antigeeni tuvastamise komplekt jne.

Kolloidkulla meetod on tavaliselt kasutatav märgistustehnoloogia, mis on uut tüüpi immuunmärgistuse tehnoloogia, mis kasutab kolloidkulda antigeenide ja antikehade märgistusmarkerina. Kolloidkulla seeria kiire diagnostika tooted, millel on kõrge spetsiifilisus ja suhteliselt kõrge stabiilsus, võivad kiiresti lugege tulemusi.

Kolloidse kuldseeria kiirdiagnostilisi tooteid, uuritavaid proove (võivad olla koevedelikud, seerum, uriin, väljaheited jne) tuleb teha ainult väga lihtsal viisil või eeltööd teha ei saa, testitulemusi värvimuutustes lugeda, ei vaja erivarustust. Tere tulemast meie toodete uurimiseks ja tellimiseks, me teenime teid kogu südamest.
Hiinas valmistatud kohandatud moodi Kolloidne kuldseeria saab osta madala või odava hinnaga. Meie tooted on CE-sertifikaadiga. Lisaks on meie tooted vastupidavad ja hõlpsasti hooldatavad. Babio Biotechnology on Hiina kuulsad tootjad ja tarnijad. Pealegi on meil oma kaubamärgid ja toetame ka hulgipakendeid. Kui ma teen tellimuse kohe, kas teil on seda laos? muidugi! Vajadusel ei paku me ainult tasuta näidiseid. Kui ma tahan hulgimüüki, siis millise hinna te mulle annate? Kui teie hulgimüük on suur, saame pakkuda tehasehinda. Olete teretulnud meie tehasesse ostma uusimaid, edasijõudnumaid, allahindlusi ja kvaliteetseid tooteid Kolloidne kuldseeria. Võite olla kindel, et ostate meilt soodustoodet. Ootame teiega koostööd, kui soovite rohkem teada saada, saate meiega kohe nõu pidada, vastame teile õigeaegselt!